MillenniumMillennium patří mezi inovativní IT společnosti s dlouholetými zkušenostmi. Našim zákazníkům a obchodním partnerům dodáváme kvalitní služby šité na míru již více než 20 let.

Působíme na slovenském, českém trhu a od roku 2017 jsme součástí mezinárodní IT skupiny Soitron Group. V roce 2018 jsme naše obchodní aktivity rozšířili i na rumunský trh, kde působíme ve spolupráci se společností Datanet Systems.

Klademe velký důraz na digitální transformaci, která jde ruku v ruce s elektronizací procesů. Jsme fanoušky moderních technologií. Naším klíčovým technologickým partnerem je světový IT lídr společnost Microsoft.

Máme bohaté zkušenosti s mnoha projekty pro silných hráčů na trhu. Především ve finančním sektoru jsme vnímáni jako jedna z vedoucích společností s mnohaletými zkušenostmi v oblasti konzultací, vývoje a nasazování zejména CRM řešení. Konzultace, služby a řešení poskytujeme i zákazníkům v jiných odvětvích jako IT a telekomunikace, průmysl, státní správa a jiné. Patříme mezi preferované partnery v oblasti cloudových služeb, mobility a CRM řešení.

Kvalifikovaný tým našich odborníků přináší velkým a středním společnostem moderní řešení, která zlepšují fungování jejich klíčových oblastí, zvyšují výnosy a ziskovost. Pomáháme jim růst, čehož příkladem jsou i jejich reference.

Jsme mimořádně hrdí, že o našem týmu můžeme říci:

  • dlouhodobě, od roku 2003, plníme kvalifikační kritéria pro certifikovaného partnera společnosti Microsoft;
  • všichni členové našeho vývojářského týmu mají certifikát MCP (Microsoft Certified Professional);
  • jsme držitelé certifikátu řízení kvality podle normy EN ISO 9001:2015.

iSmlouva – Měníme způsob, jakým lidé a firmy uzavírají smlouvy. LogoBudujeme úspěšnou globální službu, která změní po staletí zažitý způsob uzavírání dohod. Míříme vysoko, věříme si, ale nemáme nesmyslná očekávání. Postupně, krok za krokem stavíme udržitelný byznys s cílem poskytovat služby s vysokou přidanou hodnotou pro uživatele. Chceme být experty, neustále se učit a zdokonalovat, nastavovat standardy a posouvat limity v oblasti bezpečnosti, ověřování digitální identity, použitelnosti a jednoduchosti našich služeb.

Zjednodušujeme způsob, jakým lidé a firmy uzavírají smlouvy.

  • Jednou provždy!

Jsme česká společnost specializující se na rozvoj organizací v oblasti informačních technologií. Poskytujeme služby od návrhu ICT strategie, konfigurace infrastruktury, zakázkového vývoje software, licencování, implementace podnikových řešení Dynamics 365 a Office 365, správy digitální identity, adopce cloudových technologií až po školení, outsourcing a poradenství. Jako technologický partner pomáháme našim zákazníkům s připojením k trendu digitální transformace vytvářením podnikových řešení, která jsou moderní, bezpečná, efektivní a pokrývají všechny potřeby zákazníka.

Významnou částí naší práce jsou integrace systémů, komplexní řešení životního cyklu elektronických identit, jednotné přihlášení a odhlášení či auditování.


Kompletní řešení správy eventů a účastnické aplikace.

HAPPENEE je univerzální platforma pro pořádání událostí a organizaci návštěvníků. Nabízí nástroje pro realizaci událostí od pozvání, až po zpětnou vazbu, analytické funkce a možnosti kooperace.

Zjednodušte si event management