Jsme česká společnost specializující se na rozvoj organizací v oblasti informačních technologií. Poskytujeme služby od návrhu ICT strategie, konfigurace infrastruktury, zakázkového vývoje software, licencování, implementace podnikových řešení Dynamics 365 a Office 365, správy digitální identity, adopce cloudových technologií až po školení, outsourcing a poradenství. Jako technologický partner pomáháme našim zákazníkům s připojením k trendu digitální transformace vytvářením podnikových řešení, která jsou moderní, bezpečná, efektivní a pokrývají všechny potřeby zákazníka.

 

Významnou částí naší práce jsou integrace systémů, komplexní řešení životního cyklu elektronických identit, jednotné přihlášení a odhlášení či auditování.


 

Kompletní řešení správy eventů a účastnické aplikace.

HAPPENEE je univerzální platforma pro pořádání událostí a organizaci návštěvníků. Nabízí nástroje pro realizaci událostí od pozvání, až po zpětnou vazbu, analytické funkce a možnosti kooperace.

 

Zjednodušte si event management

 Lidé jsou centrem pro náš design i technologie.

My ve skupině BenQ věříme, že design a technologie fungují nejlépe, když slouží skutečným potřebám a touhám lidí. Tato koncepce je základem pro náš přístup k designu a technologiím orientovaným na lidi.

Nasloucháme obchodníkům, rodinám, lékařům a pacientům, učitelům a dokonce i hráčům a neustále jim klademe otázky, abychom pochopili, jak nejlépe využít design a technologie tak, aby nejlépe sloužily jejich potřebám. Také pečlivě zkoumáme a analyzujeme trh a tržní trendy a zkoumáme přitom, jak mohou být technologie a výrobky nejúčinněji využitelné. Současně postupujeme vpřed v oblasti designu a technologií tak, aby lépe odpovídaly stále se měnícímu životnímu stylu a potřebám lidí. Na základě toho určujeme, jak můžeme dále zlepšit kvalitu života lidí a pomoci jim dosáhnout jejich cílů.

 

Protože na používání designu a technologii, které budou sloužit skutečným potřebám a touhám lidí, záleží.


 

Pokročilá ochrana před novými hrozbami
Kybernetické útoky nejenže rostou geometrickou řadou, ale navíc mají mnoho různých podob, jako např. cryptojacking (krádež kryptoměn), malware, vyděračský ransomware ve všech představitelných formách a mnoho dalších. ATP firewall ZyWALL je vybaven chytrou cloudovou inteligencí, která zajišťuje bezproblémovou ochranu proti všem pokročilým hrozbám a poskytuje špičkovou obranu před budoucími neznámými útoky.

Hrozby zablokujte, identifikujte je a zabraňte jim.

 


Cílem Dynamics 365 je propojení všech potřebných podnikových aplikací využívaných pro zákaznickou podporu, obchod a práci v terénu v jeden celek. Synergie těchto oblastí významně zvyšuje produktivitu a urychluje komunikaci mezi zaměstnanci i směrem k zákazníkovi.