Ceny kurzů pro firmy „na míru“

Přesnou cenu školení pro firmy stanovujeme individuálně, orientačně se pohybuje cca mezi 1000 Kč a 1500 Kč za jednu šedesátiminutovou hodinu – v závislosti na tématu, jazyce školení, dojezdové vzdálenosti atd.

Dejte nám o sobě vědět, my si vyžádáme další informace a na jejich základě zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám cca do 24 hodin pošleme.

Závaznou cenu Vám zašleme v nabídce, ale pro Vaši orientaci – například jeden šestihodinový kurz v Praze pro skupinu deseti osob v češtině může stát mezi 6 000 Kč a 9 000 Kč.


 

Ceny individuální výuky Excelu

1300 Kč za 120 minut (nebo 700 Kč za 60 minut) – v čase před sedmnáctou hodinou odpolední ve všední den

1400 Kč za 120 minut (nebo 750 Kč za 60 minut) – v čase po sedmnácté hodině odpolední a o víkendu

Dvouhodinovka často stačí běžnému uživateli Excelu jako příprava na pracovní pohovor, samozřejmě ale záleží na znalostech současných i požadovaných. Cenu, rozsah i téma další výuky si už domluvíme na této první lekci.

Kromě běžné výuky Excelu může být obsahem také společné zpracování tabulek klienta, čistění a vyhodnocování dat atd.

Kromě Excelu se může jednat i o Word, Power Point a další obdobné nástroje MS Office, Google Docs atd.

Je možná i výuka v angličtině, v takovém případě cenu obvykle navyšujeme. Stejně tak cenu navyšujeme o 50% v případě, kdy se místo jednoho člověka školí dva lidé najednou.

Pokud by se konzultace měla uskutečnit jinde než v Praze, účtujeme dopravu navíc. V takovém případě se prosím ozvěte a pošleme Vám závaznou nabídku.


Ceny konzultací Power BI, Power Pivot, R-script, pokročilá statistická analýza, VBA

1000 Kč / hod (pokud se jedná o jednu hodinu)

900 Kč / hod (pokud se jedná o více navazujících hodin)

Obsahem může být výuka nebo společná práce na Vašich reportech.

Je možná i výuka v angličtině, v takovém případě cenu obvykle navyšujeme. Stejně tak cenu navyšujeme o 50% v případě, kdy se místo jednoho člověka školí dva lidé najednou.